Товар додано до кошику
Кігтеточка для кішок картонна CLAW-A3 75x22x25
-25%
830.00

Код: 001522
Кігтеточка- аксесуар для догляду за котами та кішками. Вона вбереже ваші меблі та шпалери від пошкоджень, а котикам дасть змогу задовольнити їхні природні потреби.

Безпечна для тварини: Кігтеточка - важливий і необхідний аксесуар для догляду за котами та кішками. Вона вбереже ваші меблі та шпалери від пошкоджень, а котикам дасть змогу задовольнити їхні природні потреби. Точити пазурі - це природна потреба всіх котячих. У природному середовищі кішки використовують для цього дерева, траву, каміння та інші поверхні, що допомагають сточувати пазурі. У домашніх умовах для цих цілей служать кігтеточки для кішок. Головною перевагою даної кігтеточки є матеріал, з якого вона виконана, це картон. На відміну від кігтеточок з мотузкового джгута, картонна не ушкоджує пазурі тварини, не чіпляє і не ламає їх. Також шарудіння гофрокартона чудово привертає увагу кішки.

Легка та компактна: Кігтеточка легка, компактна і не займає багато місця навіть у невеликих за площею квартирах, на відміну від громіздких вертикальних кігтеточок. Її легко переміщати квартирою, зручна в транспортуванні при тривалих поїздках або переїзді.

Зручна лежанка: Другим варіантом використання кігтеточки є зручна лежанка для ваших котів та кішечок. Зручний формат у вигляді хвилі повторює вигини тіла кішки, тому вони так люблять на них лежати. Така конструкція 2 в 1 дозволяє заощадити та не купувати окрему лежанку.